Academic Singles – Wypowiedzenie Umowy

Academic Singles - Wypowiedzenie Umowy

academic singles pomoc prawna

             Wiele osób czuje się oszukanych sposobem działania strony Academic Singles. Prawda jest niestety taka, że praktyka portalu jest obecnie nagminnie stosowana przez wiele innych stron z randkami online, a co gorsza legalna w każdym aspekcie polskiego prawa i jedyne, co nam pozostaje to :

    Być zawsze czujnym! Czytać  część regulaminu na temat opłat szczególnie uważnie!
 •         Zastanówmy się dwa razy, zanim podamy numer naszej karty kredytowej. Kochani, nie ma jeszcze takiej techniki, która pozwoliłaby serwisom randkowym ściągać płatność z WASZEGO MAILA. Niestety tak by chyba wynikało z wielu komentarzy, pojawiających się w internecie. Sięgnijcie do odmętów swojej pamięci, to niemożliwe, aby firma wykradła sekretnie numer Waszej karty. Jeśli nie jesteście chętni za nic płacić - nie wyjmujcie nawet karty ze swojego portfela, co by Was nie kusiło - stara dobra metoda 🙂

"Zapłaciłem za 1 miesiąc usługi, a z konta zniknęło 239 zł"

academic singles opłaty

>>> Przeczytaj opinię o Academic Singles napisaną przez naszych ekspertów <<<

 • Academic Singles zachęca korzystną ofertą na samym początku - w końcu 20 zł za miesiąc to nie są wielkie pieniądze. Użytkownikowi może wydawać się, że na 20 zł się skończy i wbrew pozorom...
     Jest to możliwe!  Jednak umowa  musi zostać wypowiedziana PISEMNIE  w  terminie " co najmniej na 14 dni  kalendarzowych przed upływem danego okresu umownego " (źródło: Oficjalny regulamin serwisu Academic Singles).  
Co  więcej wbrew pogłoskom rozsiewanym w  komentarzach w sieci 
Umowę można wypowiedzieć MAILOWO :

serwisklienta@academic-singles.pl

 • Dla jasności chcielibyśmy zilustrować dla Was sprawę przykładem, jak powinno wyglądać wzorowe wykupienie konta Premium i wydania na to kwoty 20 zł i ani grosza więcej.  

  Użytkownik loguje się na stronie Academic Singles dnia 23 lutego 2018 roku. Tego samego dnia podaje dane swojej karty płatniczej i tym samym wykupuje "członkowstwo Premium" na 1 miesiąc za 20 zł (z AUTOMATYCZNYM przedłużeniem na 3 miesiące).

  Dlaczego automatycznym? Wszystko wyjaśnia dopisek zamieszczony blado szarym kolorem pod tabelkami. No nic, w razie jeśli po kilku dniach stwierdzimy, że strona nie zadowala nas na tyle, aby od następnego miesiąca płacić za nią 79,90 zł miesięcznie (w dodatku z płatnością z góry za 3 miesiące) to jedyne co powinniśmy zrobić, to napisać maila / wysłać fax do firmy / list pocztą tradycyjną. Najszybciej, jak tylko uznamy, że strona nam się znudziła - nie ma co czekać równo do 14 dnia przed końcem umowy.

  A nóż potkniemy się w obliczeniach i pomylimy o 1 dzień - wtedy firma będzie mieć na nas haka. W podanym przykładzie najbardziej bezpieczną opcją będzie wypowiedzenie umowy do 10 marca 2018 roku! Jeśli z natury jesteśmy zapominalscy - z opresji może uratować ustawienie przypomnienia w kalendarzu na telefonie! 

  Tak czy inaczej umowa na "członkowstwo Premium" będzie trwać do 23 marca 2018 - konto Premium nie wyłączy się nagle z racji tego, że wysłaliśmy maila! W końcu 20 zł zostało zapłacone, mamy prawo w pełni wykorzystać obiecany pełen miesiąc!
 • Jako, że maszerowanie na pocztę wydaje nam się dość abstrakcyjnym pomysłem, jeśli dostępne są inne wyjścia - skupmy się na dwóch pozostałych opcjach.

Co musi zawierać Wypowiedzenie Umowy z Academic Singles ?

Wymagane Informacje, które muszą znaleźć się w pisemnym wypowiedzeniu umowy napisane WIELKIMI LITERAMI (zakładamy, że chodzi o użycie przycisku Caps Lock przy ich podawaniu) :

 • imię 
 • nazwisko
 • kraj, w którym korzystamy z Serwisu Academic Singles (domyślnie: POLSKA)
 • zarejestrowany w Serwisie Academic Singles adres e-mail  
 • nazwę użytkownika (ewentualnie przydzielony mu kod)  
 • serwis nie wymaga podania przyczyny odstąpienia od umowy!

  Polecamy też skorzystanie z formularza zamieszczonego na stronie : 

 • https://www.academic-singles.pl/info/wzor-formularza-odstapienia-od-umowy

  Wypełniony, przesyłamy na adres: 

  serwisklienta@academic-singles.pl  lub  FAX  na nr : +48 (22) 485 34 72

Academic Singles to oszuści!

 z ręką na sercu polecamy


flirt.com

2. MIEJSCE
TOP PORTAL RANDKOWY 2018

Na co czekasz? 🙂

Czy mam szansę odzyskać pieniądze?

 • Szanse na odzyskanie pieniędzy pobranych z konta za 3 miesiące z góry są raczej nikłe, ze względu na okoliczności opisane w akapicie poniżej. Osobom, które nie miały na koncie wystarczających środków - sugerujemy, aby je dla świętego spokoju zapłacić i jak najlepiej wykorzystać okres, za który i tak już się niestety zapłaciło...

  Praktyki stosowane przez stronę w Polsce są niestety całkowicie legalne o czym więcej możemy dowiedzieć się
  na stronie rządowej:

  https://konsument.gov.pl/aktualnosci/ukryte-koszty-e-randkowania/

Czy praktyki stosowane przez Academic Singles są w Polsce legalne?

 • Pewnie wiele osób będzie zdziwionych, jeśli powiem, że w działaniach Academic Singles nie ma nic nielegalnego (o czym z bólem czytamy na stronie rządowej podanej w punkcie powyżej).

  Regulamin zamieszczony na stronie jest bardzo szczegółowy. Mimo, że informacje o automatycznym przedłużaniu konta są podawane drobnym, szarym druczkiem - to w dzisiejszej rzeczywistości jest chyba zaskoczeniem dla niewielu osób. Nie oszukujmy się - przy zawieraniu jakichkolwiek umów, a już szczególnie podawaniu danych swojej karty bankowej - należy przeczytać dokładnie WSZYSTKIE adnotacje.

  Academic Singles jest zobowiązane podać informację o przedłużaniu konta, a to że firma robi to w sprytny sposób jest sprawą oczywistą. Ile razy zostaliśmy wykiwani przez sieć komórkową, bo nie doczytaliśmy, że cena podana za telefon, jest ceną netto?

  Takie szczegóły o istotnym znaczeniu,  zamieszczane są mikroskopijną czcionką nagminnie w ramach chwytów marketingowych.
   
 • W dzisiejszym świecie warto uzbroić się w DETEKTOR HACZYKÓW i nie omijać żadnych informacji, zwłaszcza gdy przychodzi do płacenia!
dane do karty płatniczej
       Nie sugerujmy się kuszącą informacją o zostaniu użytkownikiem Premium w 30 sekund. Warto poświęcić na  to o jakieś 120 sekund dłużej, aby uważnie przeczytać, co  portal ma nam do przekazania drobnym szarym druczkiem, zamieszczonym pod polem do podania danych  karty płatniczej.
 • Powyżej zdjęcie, gdzie czerwoną linią otoczyliśmy kluczową dla sprawy informację, która daje Academic Singles prawo do pobierania kwoty za członkostwo Premium na 3 miesiące, w razie gdy umowa nie zostanie wypowiedziana w odpowiednim czasie.

 • Niespójność adnotacji z regulaminem daje do myślenia - w naszym odczuciu nie warto zwlekać z wysłaniem wypowiedzenia, choć z doświadczenia wiemy, że obsługa klienta uznaje także wypowiedzenia wysłane w ostatnim tygodniu PIERWSZEGO miesiąca użytkowania strony.

Academic Singles to przykład bardzo nieuczciwych praktyk.
 

Randki Online niezawsze muszą jednak tak wyglądać.

Nie zniechęcaj się jednym felernym doświadczeniem i spróbuj sił na jednej z rekomendowanych przez nas stron:

Bezpieczne Alternatywy 

dla Academic Singles

badoo logo
datezone logo
flirt logo

Szybka Rejestracja

check-circle
check-circle
check-circle

Międzynarodowy Zasięg

check-circle
check-circle

Ilość wizyt / Miesiąc

ok. 207 MLN

ok. 500 tys.

ok. 20 tys.

Kategoria

Dla każdego

SEX Dating 

Dla każdego

Cena

GRATIS

GRATIS

$$$

zarejestruj się!