Academic Singles

Chcesz zwiększyć swoje szanse? Załóż profil na kilku portalach jednocześnie! 

POZNAJ ALTERNATYWY  >>>

TOP

Alternatywy
dla Academic Singles

badoo logo
quickflirt logo
edarling logo

Szybka Rejestracja

check-circle
check-circle
check-circle

Międzynarodowy Zasięg

check-circle
check-circle

Ilość wizyt / Miesiąc

ok. 207 MLN

ok. 4 MLN

ok. 1.34 MLN

Kategoria Kontaktów

Przelotne / na lata

Przelotne / na lata

 Znajomości

na lata

Cena

GRATIS / $

3dni Premium 4,2zł

$$$

zarejestruj się!

Recenzja Academic Singles

Portal jest członkiem dużej międzynarodowej grupy do, której należy też be2.pl. Taki przemysł dba o swoją reputację, a ich doświadczenie zapewnia nas o najwyższym poziomie usługi. W branży niewielu jest tak silnych graczy. Firma inwestuje duże środki w rozwój swoich produktów i na każdej z witryn pokazuje, że nie oszczędza na swoich klientacah. Takie podejście do tematu pozwoliło stworzyć z Academic Singles stronę godną polecenia. Koszt funkcji premium, mimo że trochę wyższy niż na innych polskich stronach, zapewnia że zostaniemy docenieni jako klient. Nam stronę poleciła zadowolona użytkowniczka, która właśnie tu po latach poszukiwań znalazła swojego stałego partnera. Musieliśmy spróbować i sprawdzić jak to działa i musimy przyznać, że nie zawiedliśmy się.

Logowanie na Academic Singles

Rejestracja jest darmowa i chyba nikomu strona nie powinna sprawić problemów w obsłudze. Przygodę zaczynamy od wypełnienia testu osobowości. Warto poświęcić na niego trochę czasu, gdyż to właśnie na tej podstawie algorytm portalu będzie dobierał nasze pary. Dzięki temu rośnie wskaźnik kompatybilności partnerów - czyli po prostu nasi rozmówcy są bardziej do nas dopasowani, a o to przecież chodzi. To coś więcej, niż tylko wspólny wiek, miejsce zamieszkania czy religia. Nie mówię, że nie są to ważne rzeczy, ale czy nie łatwiej byłoby od początku wiedzieć, czy macie wspólne zainteresowania, światopogląd czy plany na życie?

academic singles logowanie

Wartości, które współdzielimy scalają nasz związek. Warto więc ankietę wypełnić świadomie i prawdziwymi odpowiedziami. Można to zrobić w 15 minut, my polecamy poświęcić nieco więcej czasu. To działa! Zwłaszcza, że żeby powtórzyć test trzeba skontaktować się z obsługą klienta portalu! Pomaga to zapobiec nadużyciom i zatrzymuje oszustów, ale dla osób które nie są usatysfakcjonowane swoimi odpowiedziami pozostawia jedną możliwość - założenie profilu od początku.

Później musimy napisać prywatna wiadomość na swój temat. Podsumowanie, które będzie pierwszą informacją jaką zobaczą użytkownicy odwiedzający nasz profil.Skorzystaj z rad zawartych w naszych artykułach dostępnych w naszym Poradniku, a ta część nie sprawi ci żadnego problemu :).

Dalsze uzupełnianie profilu na Academic Singles jest dziecinnie proste. Proces ten może być całkiem dobrą zabawą, dlatego że nie zmusza nas do pisania linijek tekstu w kolejnych rubryczkach, a zadaje zamknięte pytania lub przedstawia kilka opcji wyboru. To nowe rozwiązanie zdecydowanie zwiększa procent wypełnionych profili użytkowników i nie zanudza nas już na wstępie.

Na stronie głównej, dostępnej po wypełnieniu profilu, czeka na nas długa lista kandydatów wybranych przez portal na podstawie testu osobowości. Teraz już tylko jedno kliknięcie dzieli nas od rozpoczęcia rozmowy. Jednocześnie Academic Singles nie zmusza nas do wyboru z ograniczonej liczby kandydatów. Warunki wyszukiwania można rozszerzać i personalizować, a na listę nakładać filtry i wyszukiwać coraz to nowych użytkowników. Ta dowolność, którą daje serwis pomaga poczuć, że ma się całą sytuację pod kontrolą, co z pełną pewnością siebie pozwala przystąpić do poszukiwań.

Musimy też przyznać, że na Academic Singles widzieliśmy najmniej fałszywych profili. Większość użytkowników posiada przynajmniej częściowo uzupełnione informacje o sobie i co najmniej jedno zdjęcie. To zdecydowany atut serwisu, oszczędzający czas. Pomaga to czuć się pewniej na portalu, mając świadomość, że rozmawiamy z prawdziwą osobą, a nie programem komputerowym.

Opłaty  |  Jak Usunąć Konto

Przygotowaliśmy dla Was specjalną podstronę, na której dowiecie się wszystkiego na temat anulowania członkostwa Premium oraz gdzie wyjaśniamy, dlaczego wiele osób twierdzi, że Academic Singles to oszuści. Tłumaczymy, na co zwrócić uwagę przez rozpoczęciem korzystania ze strony, aby nie musieć czuć się później oszukanym oraz nauczyć, jak postępować z wieloma innymi portalami randkowym na rynku!


Academic Singles Wypowiedzenie Umowy >>KLIK<<

Założenie konta premium trwa kilka minut, ceny może nie są niskie, ale dzięki temu witryna utrzymuje swój poziom. Naszym zdaniem warto dopłacić za tę odrobinę luksusu. Intuicyjność witryny sprawi, że czas który wykupimy na pewno nie będzie marnowany na próbę nauczenia się obsługi strony.
 

Zawieszenie usługi premium nie sprawia problemu i trwa nawet krócej, niż jej wykupien​ie,Przed usunięciem konta trzeba anulować automatyczne odnawianie usługi. Żeby usunąć konto – np. po zakończonym sukcesem znalezieniu partnera  - należy wybrać opcję z menu Ustawienia oraz pamiętać o przeczytaniu regulaminu na temat tego, jak wypowiedzieć umowę!

academic singles opłaty

Academic Singles

  4. MIEJSCE 
TOP PORTAL RANDKOWY 2018

Na co czekasz? :-)

Sukces na Academic Singles

Jakie są nasze rady, jako użytkowników portalu? Po pierwsze przyłóż się do procesu tworzenia profilu. Główna część użytkowników Academic Singles to ludzie sukcesu, którzy odłożyli swoje życia intymne dla rozwoju kariery i zainteresowań. Pokaż, że też jesteś taką osobą, albo że jesteś zainteresowany związkiem z kimś takim. Udowodnij, że dobrze się czujesz, lub będziesz się czuć w sferach, w których twój wymarzony partner się obraca.


Wybierz co najmniej 2 zdjęcia, jedno całej sylwetki, drugie niech będzie portretem. Użytkownicy Academic Singles to osoby zaganiane, więc najczęściej otwierają dwa pierwsze zdjęcia i dopiero ci zainteresowani klikną dalej.


Nie daj się wpędzić w kompleksy! Nie wszyscy użytkownicy to osoby z wyższym wykształceniem, czy z klasy wyższej. Są tutaj też zdecydowani na poznanie takich osób, a i oni często szukają partnerów nie zwracając uwagi na takie rzeczy jak status materialny. Podczas użytkowania strony nie spotkaliśmy się ze snobizmem, ale nie rozmawialiśmy też z użytkownikami, których profile sprawiały takie wrażenie. Academic Singles niczego, ani nikogo ci nie narzuca i to tylko od ciebie zależy, czy zdecydujesz się na rozmowę.


O tym dlaczego nie warto udawać w internecie kogoś kim się nie jest i jak nie zaszkodzić sobie kłamstwami przeczytaj w naszym artykule, który na Academic Singles może być bardzo przydatny - TUTAJ. No i najważniejsze to baw się dobrze! O to w tym wszystkim chodzi, żeby znaleźć kogoś w luźnym i przyjaznym tobie środowisku. Naszym zdaniem Academic Singles z łatwością może stać się dla ciebie takim miejscem.

Wersja mobilna

Aplikacja mobilna nie odbiega funkcjonalnością od strony internetowej. Logujemy się używając tych samych danych logowania. Dostępna jest zarówno dla użytkowników systemu android jak i iOS. Na naszych telefonach działała bez zarzutu.

academic singles aplikacja mobilna

Użytkownicy Academic Singles

Jeśli chodzi o liczbę użytkowników, jest mniejsza od najpopularniejszych stron na rynku, ale wynika to z jej okrojonej grupy docelowej. Dla osoby szukającej partnera na określonym poziomie, ważniejsza jest jakość, niż ilość. Według nas ilość użytkowników jest nawet więcej, niż wystarczająca i nie jest możliwe wyczerpanie możliwości jakie daje witryna.


Strona jest w pierwszej dziesiątce wyszukiwań wśród portali randkowych w Polsce i na świecie. Miesięcznie witryna odwiedzana jest około 380 tysięcy razy, a jej popularność w samym 2017 roku wzrosła kilkakrotnie. Polscy użytkownicy stanowią największą grupę narodową na portalu co zdecydowanie działa na naszą korzyść i zwiększa szansę na upragniony sukces w poszukiwaniu związku!

Nasze Opinie o Portalu

Nas portal zdecydowanie do siebie przekonał. Stał się skupiskiem osób świadomych swojej wartości, pewnych siebie i tego, co sobą reprezentują.  Wiedzą czego chcą i nie obawiają się po to sięgnąć.  W takim towarzystwie, aż przyjemnie się obracać. Nawet jeśli sami nie jesteśmy aż tak pewni czego szukamy, portal pomoże nam ustatkować swoje myślenie, a czasem nawet odkryć cel, o którego istnieniu nie mieliśmy pojęcia. To wyjątkowe miejsce, może nie dla każdego, ale ma swoją liczną grupę odbiorców, dla której z pewnością stanie się ulubionym zakątkiem w sieci.

academic singles opinie

Jaka jest więc nasza ostateczna ocena? 3,7/5 gwiazdek i 5. miejsce w klasyfikacji! Academic Singles jest portalem jedynym w swoim rodzaju. Zebrana tu baza użytkowników jest na tyle wyprofilowana, że aż zaskakuje jej duża liczebność. Tutaj dopiero można zobaczyć jak wielu wykształconych, młodych ludzi szuka miłości właśnie w sieci. Właśnie wybranie konkretnej grupy docelowej sprawia, że Academic Singles jest portalem jedynym w swoim rodzaju.

Stając się częścią tej społeczności poczuliśmy pewnego rodzaju grupową odpowiedzialność za utrzymanie poziomu serwisu i znacznie łatwiej przyszło nam wybaczenie pojawiających się niekiedy pomyłek na stronie - zwłaszcza, że po ich zgłoszeniu moderacja prawie natychmiast je naprawia! Randkowanie na Academic Singles to przygoda, która sprawi, że na pewno znajdziemy tu kogoś dla siebie. Może będzie to przyjaciel, może kochanek, a może jedno i drugie.

Academic Singles

  4. MIEJSCE 
TOP PORTAL RANDKOWY 2018

Na co czekasz? :-)

W kwestii opłat Academic Singles nie wyróżnia się spośród innych portali grupy, do której należy. Przed zakupem polecamy zapoznać się z serwisem przy pomocy darmowego konta - nas do siebie przekonali. Po sieci krąży kilka historii o tym, jak użytkownicy zostali "oszukani" przez Academic Singles, ale po przeczytaniu większości z nich okazuje się, że za wszystkie sytuacje odpowiadało niedoczytanie regulaminu, czy zaniedbanie samego klienta. Zachowując podstawy bezpieczeństwa w sieci unikniemy takiego obrotu spraw, do czego oczywiście gorąco namawiamy!

Academic Singles Ocena
  • Ogólny wynik
3.7

Podsumowanie

Zrecenzowany przez Stefania

Aby zobaczyć pełen ranking najpopularniejszych portali randkowych w Polsce i poznać wyczerpujące opinie ekspertów na ich temat

Idź do strony głównej >>>

ranking portali randkowych

Komentarze

Copyright 2018 © Top Portal Randkowy.  All rights reserved.

>